Apie mus

Girdime vis dažniau kalbant, jog nesuyrančių atliekų kiekiai gamtoje nuolat didėja. Nieko nuostabaus, juk tai yra viena svarbiausių šio amžiaus problemų. Galime tik pasidžiaugti, kad UAB „ECSO“ vykdoma veikla prisideda prie visuotinės atliekų tvarkymo sistemos ir pasaulio žmonių gerovės.

Plačiau

Pagrindinė įmonės veikla – antrinių žaliavų surinkimas iš ūkinių subjektų (įmonių, didžiųjų prekybos centrų, parduotuvių ir kitų organizacijų) bei privačių asmenų. Efektyvi įmonės veikla bei sėkminga plėtra padėjo užmegzti tvirtus ryšius su partneriais. O siekiant užsibrėžtų tikslų mums yra svarbios tiek didelės organizacijos, tiek ir pavieniai asmenys bei jų indėlis siekiant netinkamas naudojimui medžiagas paversti nauja, naudinga žaliava.

UAB „ECSO“ veiklą pradėjo 2009 metų rudenį ir nuo to laiko dinamiškai plečiasi, antrinių žaliavų rinkoje užsitarnaudama patikimo, atsakingo ir lojalaus partnerio reputaciją. Galime drąsiai teigti, jog per tokį santykinai trumpą laikotarpį patirties sukaupėm tikrai nemažai. Tai liudija nuolat didėjantis mūsų perduodų antrinių žaliavų kiekis perdirbėjams.

Jauno, imlaus ir kupino šaunių idėjų kolektyvo dėka, šiandien galime pasigirti tvirta klientų baze ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Verslo plėtrą siejame su užsienio rinkomis, todėl UAB „ECSO“ bendradarbiauja su partneriais iš Lenkijos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos ir kt. Pagrindiniai įmonės klientai Lietuvos rinkoje yra didžiausi mažmeninės prekybos tinklai. Mes didžiuojamės savo profesionaliais darbuotojais ir vertiname jų norą tobulėti bei siekti naujų žinių. UAB „ECSO“ kolektyvas pasižymi darbštumu, atsakingumu bei sąžiningumu. Drauge mes išsprendžiame net ir sudėtingiausius uždavinius, kadangi atkakliai siekiam užsibrėžtų tikslų.

Vizija

Tapti žinomu ir patikimu granulių ir kitų plastiko produktų tiekėju pasauliniu mastu.

Misija

Mes dirbame tam, kad žemė kvėpuotų lengviau

Aplinkosauga

UAB „ECSO“ vykdoma veikla atitinka visus aplinkos apsaugą reglamentuojančių teisės aktų keliamus reikalavimus.

Kokybė

UAB ,,Ecso” gerindama įmonės vadybos ir paslaugų teikimo procesų kokybę, norėdama užtikrinti sėkmingą bei kryptingą bendrovės vystymąsį, stabilią ir konkurencingą padėti rinkoje, įdiegė įmonėje aplinkos apsaugos vadybos sistemą, atitinkančią standarto, ISO 14001:2015 reikalavimus.
Taip pat įdiegta įmonėje kokybės vadybos sistema, atitinkanti standarto ISO 9001:2015 reikalavimus.

ĮMONIŲ GRUPĖ

ECSO įmonių grupę sudaro UAB ,,Ecso“, UAB ,,Eko tarnyba“ ir UAB „Granulės“. Grupės istorija palyginti neilga: 2009 m. įsteigta UAB „Ecso“, kurios pagrindinė veikla buvo antrinių žaliavų surinkimas ir paruošimas perdirbti. Daugiausiai iš prekybos tinklų buvo renkama polietileno plėvelė ir kartono atliekos, rūšiuojamos, presuojamos ir tiekiamos perdirbėjams.

Kita grupės įmonė UAB „Eko tarnyba“ užsiima antrinių žaliavų, konkrečiai visų rūšių plastikinių pakuočių ir plastiko atliekų tvarkymu.

2015 m. pabaigoje buvo įsteigta UAB „Granulės“ ir atidaryta gamykla, kurioje surinktos ir išrūšiuotos plastiko atliekos perdirbamos į granules. Visą gamyklai reikalingą žaliavos kiekį rinkoje superka UAB „Ecso“. Nuo 2016 m. rudens ji pasitraukė iš popieriaus tvarkymo verslo ir susikoncentravo į plėvelę.

UAB „Granulės“ gamina granules iš antrinių žaliavų pagal klientų užsakymus ir individualius poreikius. Itin daug dėmesio skiriama kokybei: žaliava du kartus perrūšiuojama, plaunama, smulkinama, išlydyta filtruojama – taip užtikrinama, kad klientas gaus kokybišką produktą.

2017 m. rinkai patiekta 8000 t plastiko granulių. Daugiau kaip pusė produkcijos eksportuojama. ,,Ecso“ įmonių grupės produkcijos eksporto diapazonas išties labai platus: nuo Kinijos iki Palestinos, su kuria dabar prekiaujama tiesiogiai. Įmonėje pagamintos granulės keliauja į daugumą Europos šalių.